• Glucosamine-Chondroitine-MSM 120caps
Zalecane są jako suplement diety w chorobach zwyrodnieniowych (artroza), w celu złagodzenia objawów choroby zwyrodnieniowej stawów, zmniejszenia bólu, ograniczonej funkcjonalności stawów jako budulec stawów i więzadeł.

Glukozamina i chondroityna są składnikami tkanki łącznej i są wytwarzane w samym organizmie . Obie te substancje wchodzą również w skład struktury mazi stawowej, która odżywia chrząstkę i poprawia ślizganie się powierzchni stawów. Oprócz ogólnej poprawy stanu tkanki aparatu więzadłowego, glukozamina i chondroityna przyczyniają się do regeneracji i poprawy wchłaniania chrząstki.

Można znaleźć ogromną liczbę badań naukowych na temat skuteczności tych substancji oraz badań z udziałem różnych grup fokusowych - na przykład sportowców lub osób z chorobami stawów. fakt, że glukozamina i chondroityna mają pozytywny wpływ na tkankę łączną i mogą być stosowane jako środki wspomagające, ale nie są kompletnymi lekarstwami.

W celu zachowania więzadeł i stawów produkowana jest glukozamina-chondroityna-MSM - z nazwy wynika, że ​​oprócz glukozaminy i chondroityny dodaje się tu metylosulfonylometan (MSM), który często łączy się z tymi substancjami. MSM ma właściwości przeciwzapalne i poprawia przepuszczalność komórek dla dostarczania składników odżywczych, co razem zwiększa siłę działania chondroityny i glukozaminy.

JAK PRZYJMOWAĆ STRIMEX GLUCOSAMINE-CHONDROITINE-MSM:

Weź 1 kapsułkę trzy razy dziennie. Nie przekraczaj zalecanej dawki.


Skład & nbsp; Strimex Glukozamina-Chondroityna-MSM

<

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Glucosamine-Chondroitine-MSM 120caps

  • Producent: Strimex
  • Kod produktu:
  • Dostępność: W magazynie

120 kaps.

Serwowane 40
Wartość odżywcza na 100g
Energia 46 Kcal
Wiewiórki 10, 175g
Węglowodany 0,058g
Tłuszcze 0,566 g
w tym bogaty 0.535g
Sód 0,643g
Metylosulfonylometan 400 mg
Siarczan glukozaminy 300 mg
Siarczan chondroityny 200 mg